• slide


Nasze credo

W zalewie niskiej jakości produktów kultury masowej szukamy schronienia, przestrzeni przyjaznej, zaspokającej zmysły wzroku, powonienia, dotyku, smaku oraz słuchu a także szósty zmysł, który w naszym rozumieniu jest po prostu nastrojem.
 

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem. Przestrzeni, Krajobrazu, Budynków, Obiektów, Form, jak również abstrakcyjnych wizji i pomysłów z różnych dziedzin.
 

Uważamy, że należy stosować naturalne oraz tradycyjne materiały, w szczególności drewno, kamień, ceramika, szkło oraz metale wg właściwości. Tworzywa sztuczne jedynie tam gdzie ich walory użytkowe oraz estetyczne przewyższają materiały naturalne. Nie uznajemy materiałów udających inne materiały.

 

Agnieszka Sanecka

Ukończyła kierunek Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Dyplom pod kierunkiem prof. Krzysztofa Lenartowicza oraz mgr. Leszka Piłata wspólnie z Markiem Saneckim w 2010r. Działa zawodowo od 2010 w rodzinnej pracowni projektowej Ewy i Jerzego Wowczaka oraz jako freelancer. Od 2015 roku w Krakowie prowadzi wspólnie z rodzicami oraz mężem Autorską Pracownię Projektową JWMS. Współautorka projektów rewitalizowanych oraz nowoprojektowanych parków miejskich, w szczególności projektu Parku Reduta w Krakowie oraz rewitalizacji Plant Salinarnych w Bochni a także budynków użyteczności publicznej - m. in. nowa siedziba Prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim oraz Rewaloryzacja Zamku Żupnego w Bochni. Współautor projektu w międzynarodowym konkursie na „Drogę do Wolności”, który otrzymał III nagrodę, oraz wyróżnienie na biennale architektury w Krakowie w 2015r.

Marek Sanecki

Ukończył kierunek Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Działa zawodowo od 2010. W latach 2011-2016 pracował w Biurze Projektów Lewicki-Łatak w Krakowie, gdzie współpracował m.in. przy projekcie Aerotunelu w Warszawie, który otrzymał nominację do nagrody Miesa Van der Rohe oraz zwycięskim projekcie konkursowym na Kładkę pieszo-rowerową w Busku-Zdroju. Autor projektów rewitalizowanych oraz nowoprojektowanych parków miejskich, w szczególności projektu Parku Reduta w Krakowie oraz rewitalizacji Plant Salinarnych w Bochni a także budynków użyteczności publicznej - m. in. nowa siedziba Prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim oraz Rewaloryzacja Zamku Żupnego w Bochni. Współautor projektu w międzynarodowym konkursie na „Drogę do Wolności”, który otrzymał III nagrodę, oraz wyróżnienie na biennale architektury w Krakowie w 2015r. Od 2017r. prezes Autorskiej Pracowni Projektowej JWMS Sp z o.o.  , która od 2021r. nosi nazwę Saneccy sp. z o.o.