• slide


Nasza pracownia powstała na bazie doświadczenia 30 letniego prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie projektowania architektonicznego, architektoniczno-krajobrazowego i  planowania przestrzennego.

mgr inż. arch. Agnieszka Sanecka

Ukończyła kierunek Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Dyplom pod kierunkiem prof. Krzysztofa Lenartowicza oraz mgr. Leszka Piłata wspólnie z Markiem Saneckim w 2010r. Działa zawodowo od 2010 w rodzinnej pracowni projektowej Ewy i Jerzego Wowczaka oraz jako freelancer. Od 2015 roku w Krakowie prowadzi wspólnie z rodzicami oraz mężem Autorską Pracownię Projektową JWMS. Współautorka projektów rewitalizowanych oraz nowoprojektowanych parków miejskich, w szczególności projektu Parku Reduta w Krakowie oraz rewitalizacji Plant Salinarnych w Bochni a także budynków użyteczności publicznej - m. in. nowa siedziba Prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim oraz Rewaloryzacja Zamku Żupnego w Bochni. Współautor projektu w międzynarodowym konkursie na „Drogę do Wolności”, który otrzymał III nagrodę, oraz wyróżnienie na biennale architektury w Krakowie w 2015r.

mgr inż. arch., arch krajobrazu Marek Sanecki

Ukończył kierunek Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Działa zawodowo od 2010. W latach 2011-2016 pracował w Biurze Projektów Lewicki-Łatak w Krakowie, gdzie współpracował m.in. przy projekcie Aerotunelu w Warszawie, który otrzymał nominację do nagrody Miesa Van der Rohe oraz zwycięskim projekcie konkursowym na Kładkę pieszo-rowerową w Busku-Zdroju. Autor projektów rewitalizowanych oraz nowoprojektowanych parków miejskich, w szczególności projektu Parku Reduta w Krakowie oraz rewitalizacji Plant Salinarnych w Bochni a także budynków użyteczności publicznej - m. in. nowa siedziba Prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim oraz Rewaloryzacja Zamku Żupnego w Bochni. Współautor projektu w międzynarodowym konkursie na „Drogę do Wolności”, który otrzymał III nagrodę, oraz wyróżnienie na biennale architektury w Krakowie w 2015r. Od 2017r. prezes Autorskiej Pracowni Projektowej JWMS Sp z o.o.  , która od 2021r. nosi nazwę Saneccy sp. z o.o.